Menu

Słuchacze UTW w Mogilanach

24 listopada 2020 - Bez kategorii, Oświata, kultura, zdrowie, Uniwersytet Trzeciego Wieku

Szanowni Państwo – Słuchacze UTW w Mogilanach ,

do czasu pandemii Uniwersytet Trzeciego Wieku w Mogilanach oferował szeroki wachlarz zajęć.  Słuchacze naszego UTW spełniali swoje marzenia.

Pandemia COVID-19  zaskoczyła nas wszystkich, spowodowała przerwanie zaplanowanych zajęć i od marca została zawieszona praca na Uniwersytecie.

Wiem, że  słuchacze tęsknią,  za spotkaniami na Uniwersytecie. Brakuje nam wszystkim wykładów edukacyjnych, spotkań koleżeńskich, wyjść do teatru, wycieczek – po prostu zwykłej codzienności.

W dniu 14.10.2020 r. odbyła się inauguracja roku akademickiego 2020/2021 w warunkach reżimu sanitarnego. Niestety , dalsza działalność Uniwersytetu została ponownie zawieszona.

Pragnę Państwa poinformować, że naszym zamiarem jest dalsza kontynuacja prowadzenia wykładów  edukacyjnych oraz  dodatkowych zajęć. Jeśli sytuacja epidemiczna się poprawi to wznowienie działalności nastąpi po Nowym Roku zgodnie z zaleceniami reżimu sanitarnego.

Życzę Wszystkim słuchaczom UTW dobrego zdrowia  oraz  myślenia pozytywnego, że niedługo życie wróci do normalności i będziemy spełniać swoje marzenia.

Prezes  Halina Staszczak