Menu

Spotkanie: 25.08.2016

28 sierpnia 2016 - Z życia stowarzyszenia
Spotkanie: 25.08.2016

Członkowie Stowarzyszenia Przyjazna Gmina Mogilany spotkali się w czwartek, 25 sierpnia 2016 roku. Miejscem spotkania był Dworek Konopków w Mogilanach, a prowadziła je Halina Staszczak – prezes naszej organizacji.

Spotkanie było okazją do podsumowania dotychczasowych działań, jak i możliwością ustalenia harmonogramu przyszłych działań. Nie zabrakło ponadto dyskusji o aktualnej sytuacji w gminie.

Prezes Stowarzyszenia Przyjazna Gmina Mogilany złożyła podziękowania na ręce radnych i osób najbardziej zaangażowanych w ostatnim czasie. Rozmowa dotyczyła zatem Uniwersytetu Trzeciego Wieku [którego drugi rok wystartuje w październiku], Placu zabaw w Gaju [otwartym w pierwszą niedzielę wakacji] oraz montażu nowych regałów w bibliotece Szkoły Podstawowej w Mogilanach.

Na koniec pani prezes zaprosiła na otwarty wykład dot. chorób kręgosłupa, który odbędzie się 20 września o godz. 18.00. Prelekcja rozpocznie drugi etap projektu „Wiem – Zapobiegam – Funkcjonuję”, który realizuje nasze stowarzyszenie. Projekt jest realizowany od 16 maja do 30 listopada 2016 r. i jest dofinansowany przez Powiat Krakowski.